У Запоріжжі соціально незахищені категорії населення можуть отримати матеріальну допомогу на придбання водонагрівача

29.07.2022 15:35

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- У Запоріжжі соціально незахищені категорії населення можуть отримати матеріальну допомогу на придбання водонагрівача. Кошти на придбання бойлерів виділяються з міського, а не з державного бюджету.

У рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення Запоріжжя, яка фінансується з бюджету Запорізької міської територіальної громади, матеріальна допомога надається:

особам, які є отримувачами субсидій та пільг (з урахуванням доходів);

родинам, які виховують двох або більше дітей з інвалідністю;

родинам, в яких дітей з інвалідністю виховують батьки з інвалідністю;

особам, які отримують соціальну послугу догляд вдома в Запорізькому міському територіальному центрі соціального обслуговування.

Розмір одноразової виплати складає 6 000 грн. Гроші виплатять єдиним банківським або поштовим переказом, про що отримувачів поінформують через СМС-повідомлення.

Для того, щоб оформити матеріальну допомогу, необхідно надати відповідну заяву до управління соціального захисту населення за районом проживання. Також до заяви потрібно додати такі документи:

довідку про реєстрацію місця проживання заявника у Запоріжжі;

документ або його копія, що підтверджує відповідну категорію;

копію паспорту громадянина України (ID-картки) заявника;

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника (крім осіб, які мають відмітку в паспорті про відмову від прийняття такого номера) за умови відсутності інформації про такий номер у паспорті в формі ID-картки;

у разі необхідності інші документи.

Хочу зазначити, що зараз вже 30 родин, які виховують двох та більше дітей з інвалідністю, та в яких дітей з інвалідністю виховують батьки з інвалідністю, вже звернулися до управлінь та отримали таку допомогу.

Також на сьогодні до районних управлінь надійшли документи ще від 516 осіб, які отримують соціальну послугу «догляд вдома». Для цієї категорії виплати заплановані у серпні.

Нагадаю, з актуальною інформацією ви також можете ознайомитись на моїх сторінках у соцмережах

Facebook https://www.facebook.com/anatoliikurtiev

Instagram http://instagram.com/anatolii_kurtiev