Щодо оновлення обладнання медичних закладів Запоріжжя

14.08.2022 20:40

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розповів:

- Запоріжці!

Сьогодні наші медики працюють з підвищеним навантаженням. І вдень, і вночі вони надають допомогу і містянам, і вимушеним переселенцям, і військовослужбовцям. Саме тому ми, спільно з керівництвом міських лікарень, продовжуємо працювати над посиленням матеріально-технічної бази медичних закладів та над оновленням медичного обладнання.

Для цього залучаються кошти обласного та міського бюджетів, а також ті фінанси, які лікарні отримують від Національної служби здоров`я України за надання громадянам медичних послуг.

Завдяки цьому у поточному році лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги та пологові будинки Запоріжжя отримали 358 одиниць різноманітного медичного обладнання. Серед них - комп’ютерні томографи, апарати штучної вентиляції легенів та ультразвукової діагностики, детектори кисню, електрокардіографи, монітори пацієнта, наркозно-дихальні апарати, шприцеві дозатори та насоси, інгалятори, операційні столи, детектори кисню та багато інших важливих для ефективної роботи інструментів.

Загальна вартість закупленого обладнання склала майже 158 мільйонів гривень. З них майже 28 мільйонів було виділено з міського бюджету.

Значна частина отриманого вже успішно використовується для лікування і діагностики хворих. Ще частину зараз готують до роботи.

Також місцевим лікарням допомагають і соціально-активний бізнес та всеукраїнські й міжнародні благодійні фонди. Цього року запорізькі медичні заклади отримали від них 109 одиниць різноманітного обладнання.

Дякуємо усім, хто допомагає посилювати матеріально-технічну базу медичних закладів нашого міста, та низький уклін запорізьким медикам за їхню важку працю.

Разом переможемо!

Тихої усім ночі!