Запорізькі борці продовжують перемагати

17.12.2022 18:20

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- ЗапорізькІ спортсмени здобули 2 золота, 1 срібло та 4 бронзи на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

Переможцями змагань у своїх вагових категоріях стали Олексій Масік та Парвіз Насібов. Срібло здобув Артем Матяш. Бронзу завоювали Владислав Кузько, Олександр Деркач, Дмитро Мирошник і Олександр Євдокімов.

Також запорізькі борці успішно представили наше місто на міжнародній арені. Аркадій Блюмін став Чемпіоном Ізраїлю, вихованець ДЮСШ №6 Максим Рижов посів 2 місце серед юнаків на міжнародному турнірі в Ізраїлі, а 10-річний Роберт Васоян здобув 2 місце на юнацькому чемпіонаті Вірменії.

Дякуємо нашим борцям за успішне представлення Запоріжжя на змаганнях. Впевнені, що попереду у них ще багато нових перемог.