Запоріжців запрошують на нову виставку плакатів воєнного часу

15.05.2023 10:45

З 18 травня на фасаді ТІЦу, а також на інформаційних кубах по місту з'явиться нова експозиція – роботи українського митця Максима Паленка. Виставка традиційно проводиться у партнерстві з Міжнародним симпозіумом сучасного мистецтва BIRUCHIY. Всіх охочих запрошують на відкриття експозиції 18 травня о 16:00.

Максим Паленко - книжковий графік, ілюстратор, аніматор. Народився 1976 року в Дніпрі. Здобув освіту в Дніпропетровському художньому училищі ім. Є. Вучетича та в Українській академії друкарства на кафедрі книжкового дизайну.

З 2006 року як ілюстратор співпрацює з провідними українськими видавництвами: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» (Київ), «Видавництво Старого Лева» (Львів), «Vivat» (Харків), «Наш Формат», «Люта Справа», а також з журналами «Der Spiegel», «Локальна історія» та іншими.

Проілюстрував близько 50 українських і закордонних книжкових видань. Видання з його роботами неодноразово ставали лавреатами рейтингів «Книга року BBC», «ЛітАкцент». З-поміж іншого, займається дизайном музичних альбомів, серед яких - «Чудовий Світ» українського гурту «ВВ».

2012 року увійшов у п`ятірку кращих українських ілюстраторів за рейтингом Фонду Роберта Боша. У 2013 році став першим лавреатом літературно-мистецької премії «Джури».

З 24 лютого 2022 року Максим щоденно малює карикатури та плакати про Україну. Роботи автора можна побачити на антивоєнних мітингах, художніх виставках, газетах, журналах і на телевізійних каналах у сюжетах, що присвячені нашій державі.