У Запоріжжі триває видача гуманітарної допомоги мешканцям постраждалих під час обстрілів будинків

20.06.2023 13:20

За дорученням секретаря міської ради Анатолія Куртєва, у Запоріжжі в різних районах міста ведеться видача гуманітарної допомоги людям, які постраждали внаслідок ракетних ударів. Зокрема, сьогодні, таку підтримку отримали жителі Заводського району.

З самого ранку у районній адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району ведеться видача гуманітарної допомоги мешканцям будинків Запоріжжя Лівого, що постраждали від обстрілів. Це стало можливим завдяки тому, що Запоріжжя продовжує співпрацювати з міжнародними фондами. Цього разу «Інститут розвитку міста» передав районній адміністрації 165 наборів гуманітарної допомоги від благодійного фонду ЮНІСЕФ. У наборах – гігієнічні засоби першої необхідності: мило, шампунь, пральний порошок, серветки, паперові рушники, зубна паста тощо. Люди вдячні за допомогу і говорять, що зараз вона вкрай необхідна.

Заводська районна адміністрація організовує видачу гуманітарної допомоги мешканцям постраждалих будинків вже втретє.

- Наразі в Заводському районі зареєстровано 290 домоволодіть та квартир в багатоповерхових будинках, що постраждали від ракетних обстрілів. Завдяки піклуванню Запорізької міської влади, ми не вперше надаємо гуманітарну допомогу, це системна робота. Також ми співпрацюємо і з іншими благодійними фондами, які допомагають постраждалим та внутрішньо переміщеним особам у виділенні гуманітарної допомоги, зокрема, благодійна організація «Адра» двічі на тиждень привозить нам хліб, який отримують зареєстровані в районі внутрішньо переміщені особи, - розповіла заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району Олена Штепа.