У Запоріжжі почали працювати пункти гарячого харчування

06.11.2023 17:55

У рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення, яка фінансується за кошти бюджету міста, передбачені заходи з соціальної підтримки бездомних осіб та інших категорій громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах. Серед цих заходів - організація гарячого харчування в осінньо-зимовий період.

Пункти гарячого харчування розпочали роботу з 6 листопада в Олександрівському, Комунарському, Заводському та Дніпровському районах. Їхня робота організовується департаментом соціального захисту населення Запорізької міської ради. Цього року в міському бюджеті Запоріжжя на гаряче харчування бездомних осіб та громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, було передбачено понад 188 тисяч гривень.

Пункти гарячого харчування працюють за наступними адресами:

Район

Адреса розташування

Графік роботи

Олександрівський

пр. Соборний, 37 біля Свято-Покровського кафедрального собору

пн, ср, пт 11.00 год

Комунарський

вул. Космічна, 22 у сквері, зупинка «Південний ринок»

пн, ср, пт 11.30 год

Заводський

вул. Перспективна, 2, територія Запорізького обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру

пн, ср, пт 11.45 год

Дніпровський

пр. Металургів, 1, районне відділення обласної організації Товариства Червоного Хреста

пн, ср, пт 12.00 год

Також при Запорізькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за адресою вул. Радіаторна, 40 функціонує відділення нічного перебування Центру реінтеграції бездомних осіб. У цьому відділенні бездомні особи з 18.00 до 8.00 можуть отримати соціальну послугу «нічний притулок», як на одну ніч, так і на більш тривалий період часу. Відділення розраховано на 25 ліжко-місць. У відділенні особи можуть споживати чай, цукор та печиво, скористатися кімнатою для прийому їжі, душовою, камерою схову особистих речей, отримати направлення на флюорографічне обстеження. Особи, які потребують лікування, направляються до медичного закладу.