У Запоріжжі виявлено третій випадок захворювання домашньої тварини на сказ

13.11.2023 13:05

Як повідомили у Запорізькому міському управлінні ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, у місті Запоріжжя зафіксовано третій випадок захворювання домашньої тварини на сказ. Фахівці служби закликають запоріжців не нехтувати правилами та провести щорічне щеплення проти сказу собакам та котам.

В одну із ветеринарних клінік Запоріжжя доставили хворого кота, якому було встановлено попередній діагноз ниркова недостатність. Тварина отримувала лікування, але загинула. Під час хвороби кіт укусив свою господарку. Результати дослідження біологічного матеріалу загиблої тварини показали сказ.

Цей випадок стався в одному із приватних помешкань Шевченківського району. Спеціалісти державної дільничної лікарні ветеринарної медицини Шевченківського району провели всі необхідні заходи – дезінфекція, вимушені щеплення тварин на прилеглих територіях. Але запоріжці мусять бути обачними і обов’язково проводити щорічне щеплення собак та кішок проти сказу.

З рекомендаціями фахівців щодо необхідності щорічного щеплення тварин від сказу та заходів профілактики можна ознайомитись нижче.