У Запоріжжі працюють пункти гарячого харчування

17.11.2023 13:00

В осінньо-зимовий період бездомні та люди, які опинилися в складних життєвих обставинах, можуть отримати обід у пунктах гарячого харчування. Їх роботу організовує департамент соціального захисту населення Запорізької міськради.

З 6 листопада в Олександрівському, Комунарському, Заводському та Дніпровському районах розпочали працювати пункти гарячого харчування. Гарячі обіди видають щопонеділка, середи та п'ятниці з 11.00 до 12.00.

- Щороку в рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення, яка фінансується за кошти бюджету, здійснюється організація гарячого харчування бездомних осіб та інших категорій населення, які опинилися в складних життєвих обставинах. Цього року в бюджеті міста на харчування цих категорій громадян передбачено близько 190 тис. грн, - зазначила заступниця начальника відділу надання адресної допомоги департаменту соціального захисту населення міськради Світлана Шахова.

Сьогодні в Олександрівському районі було достатньо охочих отримати гарячий обід. Людям видавали порцію ячної каші з тюфтелькою та гарячий чай. Наступного разу страва буде іншою. Всього за день у пунктах гарячого харчування видається близько 110 порцій.

Нагадаємо, пункти гарячого харчування працюють за наступними адресами:

  • Олександрівський район: пр. Соборний, 37 (біля Свято-Покровського кафедрального собору) - пн, ср, пт об 11.00.
  • Комунарський район: вул. Космічна, 22 (у сквері, зупинка «Південний ринок») - пн, ср, пт об 11.30.
  • Заводський район: вул. Перспективна, 2 (територія Запорізького обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру) - пн, ср, пт об 11.45.
  • Дніпровський район: пр. Металургів, 1 (районне відділення обласної організації Товариства Червоного Хреста) - пн, ср, пт о 12.00.

Працюватимуть пункти гарячого харчування до кінця лютого 2024 року.