Інвестори пропонують Запоріжжю співпрацю з переробки відходів

09.04.2019 15:38

У Запорізькій міській раді відбулася робоча зустріч представників місцевої влади та української компанії-інвестора. Обговорювали можливість співпраці за проектами переробки відходів. Зокрема інвестори висловили намір побудувати на базі полігону ТПВ нову сортувальну лінію та сміттєпереробний завод.

Сьогодні відбулася ознайомча зустріч представників міської влади, комунальних підприємств з компанією Recycling Solutions, яка є одним з найбільших в Україні операторів з управління відходами та побічними продуктами. Компанія працює з відходами важкої промисловості, також шукає платформу для створення нових екологічних проектів. Вона належить інвестиційній компанії UMG Investmens. 

За словами інвесторів, Запоріжжя - перспективний майданчик для реалізації таких проектів. Зокрема вони виступили з пропозицією переробки твердих побутових відходів. Розглядають варіант побудови сортувальної лінії та заводу з переробки ТПВ.

Представники міської влади вислухали потенційних інвесторів та запропонували перейти до більш детального обговорення. Для цього створять робочу групу, куди увійдуть міські екологи, представники комунального підприємства «Комунсантрансекологія», економісти. Наступний етап - обговорення економічної складової та варіантів співпраці.

- Ми завжди відкриті для співпраці, тим більше за такими екологічними проектами. Давайте в ході наступних зустрічей з робочою групою обговоримо всі нюанси. Якщо і місту, і вам буде вигідна така співпраця, ми готові до роботи. Ми, як представники громади, хочемо побачити від вас прозору форму взаємодії, яка була б зрозуміла всім мешканцям Запоріжжя. Головне, щоб ваш проект був корисний місту і громаді, - озвучив у ході зустрічі перший заступник міського голови Сергій Мішок.