Запоріжцям показали шоу водних видів спорту

20.05.2019 12:35

У міському яхт-клубі відбулося свято для мешканців та гостей Запоріжжя, яке відкрило новий літній сезон запливів. Для учасників заходу підготували шоу водних видів спорту. Кожен міг не просто подивитися на дійство, але й взяти в ньому участь.

У Запоріжжі стартував літній сезон водних видів спорту, який зосереджений в першому Міському яхт-клубі. Він відкрився святковою програмою. Організатори підготували для містян свято в форматі Open Air. Гостей чекали екстремальні розваги, шоу-програма за участю водного спортивного транспорту, заплив для аматорів, турнір з великого тенісу, конкурси, фотозони, аквагрим, аніматори для дітей.

Кожен бажаючий міг записатися на участь в запливах як в Інтернеті, так і на місці в організаторів. Участь для всіх була безкоштовною. За підрахунками організаторів, в конкурсах взяло участь близько 300 осіб. Загалом захід відвідали понад 1000 осіб.

- Найголовніша мета подібних заходів - заохотити дітей і дорослих до спорту, щоб більше людей долучалося до здорового способу життя. Хочемо показати запоріжцям, як можна корисно, весело та активно відпочивати і розслаблятися на природі, - розповів організатор шоу-програми, начальник управління по роботі з молоддю та сім'єю департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради Олексій Савицький.

Міський яхт-клуб працює в Запоріжжі другий рік. Вже є вихованці, які стали учасниками та призерами чемпіонатів Європи.

У міському яхт-клубі зосереджені всі сучасні та затребувані види водного спорту. Вони доступні кожному бажаючому. Тут містяни можуть навчитися керувати вітрильниками, яхтами, байдарками, каное, можуть освоїти екстремальні види водного спорту - каяки, вейкборд, водні мотоцикли та лижі.