Запорізьке відділення управління Фонду соціального страхування України інформує

06.12.2019 13:02

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 957 внесено зміни до бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік. Так, витрати Фонду соціального страхування України за статтею видатків «матеріальне забезпечення та соціальні послуги» збільшено на 1,37 млрд гривень.

Коригування розміру доходів Фонду соціального страхування України пов’язано зокрема з перевиконанням плану по сплаті ЄСВ страхувальниками.

Враховуючи ситуацію, що склалась, а також з метою зняття соціальної напруги, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду соціального страхування України, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

Фонд соціального страхування України фінансує матеріальне забезпечення на окремий поточний рахунок роботодавця, відкритий у банку для зарахування страхових коштів.

Відповідно до нормативно-правових актів допомога від Фонду соціального страхування України виплачується працівнику роботодавцем у найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати, при цьому законодавство не забороняє роботодавцю здійснювати таку виплату відразу після отримання коштів від Фонду соціального страхування України.