Володимир Буряк зробив заяву з приводу ситуації з введенням в експлуатацію нового терміналу запорізького аеропорту

22.05.2020 12:50

Міський голова Володимир Буряк прокоментував ситуацію, яка виникла навколо введення в експлуатацію збудованого терміналу Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Будівництво виконали за кошти запорізької громади, але через бюрократичні формальності титул будівництва з квітня знаходиться на підписі в облдержадміністрації.

У результаті затягується введення об’єкта в експлуатацію, хоча фактично він вже готовий до відкриття, а десятки тисяч пасажирів сподіваються ним скористатися після відновлення авіаційних перельотів.

Володимир Буряк оприлюднив заяву з цього приводу на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук»:

ВИМАГАЮ ВІДКРИТИ АЕРОПОРТ!

Наш новий пасажирський термінал збудовано! Але очевидно, що він – кістка в горлі для багатьох. Як міському голові та жителю Запоріжжя мені не зрозуміло, як можна не тішитися, що в нашому місті є такий крутий об’єкт, адже новий термінал ще до відкриття високо оцінили не лише в Україні, а й за її межами. Десятки тисяч потенційних авіапасажирів з нетерпінням очікують початку його роботи. Але складається враження, що в декого думки лише про майбутні вибори і про те, як насолити особисто мені.

З квітня на підписі в облдержадміністрації лежить титул будівництва нового пасажирського терміналу Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Це звичайна бюрократична формальність. Але! Пройшло півтора місяці, а його не підписують щоразу через нові причини. Зрозуміло, що все це робиться для затягування введення терміналу в експлуатацію. Хоча аеропорт вже готовий відкритися. Але без формальних підписів керівництва ОДА та ДАБІ це зробити неможливо.

Я постійно особисто намагаюся вирішити це питання, щоб отримати необхідні підписи, отримую у відповідь обіцянки, а потім знову все йде по колу.

М’яко кажучи, мене це все дістало! Місто власними силами реалізувало один із найбільших в Україні за останні роки проєкт, а замість підтримки ми отримуємо тільки палиці в колеса! Все йде до того, щоб не дати нам запустити термінал «як Буряк обіцяв». Готую на сесію звернення з вимогою втрутитися в ситуацію до Президента, Прем’єр-міністра та Верховної Ради України. Де ж наші народні депутати, які відстоюють інтереси громади в столиці? Бо як доходить до реальних справ, то ніби всі ні до чого! А на вас зараз дивляться всі запоріжці.