У Запоріжжі вже цього року відкриють ще одне місце для відпочинку

16.06.2020 14:00

У Запоріжжі створюють ще одну сучасну зона відпочинку. Цього разу в Заводському районі. Перша черга реконструкції зони відпочинку на вул. Лейтенанта Шмідта наближається до завершення. У результаті тут фактично з’явиться ще один міський пляж, який відповідатиме всім вимогам. Сьогодні міський голова Володимир Буряк проконтролював, як просуваються роботи.

У Запоріжжя два офіційних міських пляжі – Центральний у Вознесенівському районі та Правобережний у Дніпровському. На останньому нещодавно завершили реконструкцію. У результаті місто отримало сучасний пляж - з навісами, місцями для перевдягання, водопостачанням. Містяни вже високо оцінили новий пляж та охоче відпочивають на ньому.

Змінилася і прилегла до Правобережного пляжу зона, де встановили лавки, сучасне освітлення, вклали плитку, висадили зелені насадження. У результаті тут фактично створили справжню Набережну, по якій із задоволенням гуляють запоріжці.

Однак сучасні місця для літнього відпочинку потрібні й іншим районам Запоріжжя. Зокрема Заводському району, де відсутні офіційні міські пляжі. Саме тому було прийнято рішення створити справжню зону відпочинку на вулиці Лейтенанта Шмідта. Сьогодні міський голова Володимир Буряк провів виїзну нараду на об’єкті. Підрядники та представники профільних міських служб доповіли про стан виконання робіт.

- Це буде не зовсім пляж, а справжня зона відпочинку. Тут можна буде не лише покупатися, але й просто прийти відпочити ввечері. Передбачені сучасне освітлення, багатофункціональний спортивний майданчик, лавочки, - сказав Володимир Буряк.

У рамках першої черги тут облаштують пляжну зону, де встановлять кабінки для перевдягання, навіси і т.д. Передбачене освітлення, водопровід, каналізація, туалети з невеликою каналізаційною насосною станцією. Зокрема зараз облаштовують доріжку для людей з особливими потребами, укріплюють схили. Буде тут і багатофункціональний спортивний майданчик для гри у великий теніс, міні-футбол. За сприятливих погодних умов на ньому встановлять спеціальне покриття.

- За інформацією підрядника у серпні має бути завершена перша черга реконструкції. Вже виконано значну частину робіт. Буде доріжка для людей з особливими потребами. Важливо, що під час виконання робіт внесені зміни для того, щоб вода зі схилів могла стікати до дощеприймальників, - зазначив Володимир Буряк.

Тобто вже цього року запоріжці зможуть відпочити на новому пляжі, який стане частиною ще однієї зони відпочинку.

Друга черга реконструкції передбачає продовження робіт на іншій частині зони відпочинку, яка розташована трохи далі від пляжу. Також у планах благоустрій прилеглої території, облаштування майданчиків, де можна буде залишити автомобілі.