51-а сесія Запорізької міської ради

23.06.2020 16:50

24 червня відбудеться 51-а сесія Запорізької міської ради. Початок об 11:00. Місце проведення – велика зала міської ради.

На розгляд будуть винесені питання, які стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема планується внести зміни до програми забезпечення безперебійної роботи КП «Запоріжелектротранс», підтримати приєднання Запоріжжя до європейської ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії».

Також планується внести зміни до міських бюджетних програм, які стосуються галузей житлово-комунального господарства, освіти, медицини та прийняти низку інших рішень.

В умовах карантину, який продовжується не лише у Запоріжжі, а й в усій країні, сесія міської ради відбудеться з мінімальною кількістю учасників. Окрім учасників засідання, запрошені доповідачі, керівники департаментів, управлінь за тими напрямками, щодо яких розглядатимуться проєкти рішень під час сесії.

Саме тому в умовах карантину на сесії не передбачена участь представників ЗМІ та громадськості. Єдиний виняток – працівники телеканалу Z, які забезпечуватимуть пряму трансляцію сесії міської ради для інформування запоріжців, а також ЗМІ. Всі бажаючі зможуть побачити пряму трансляцію сесії на телеканалі Z.