Триває активна реалізація програми державної фінансової підтримки «Доступні кредити 5-7-9%»

07.08.2020 10:42

Станом на 1 серпня сума виданих кредитів становить понад 3,3 мільярда гривень для 1755 компаній. У межах програми найбільше коштів було надано підприємствам сільського господарства (62%) та переробної промисловості (14%).

Програма кредитування «5-7-9%» доступна в 18 банках. Однак бажання долучитися до програми висловили ще 10 фінансових установ, що свідчить про успішність ініціативи.

Станом на липень 2020 року позику можна отримати в: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також відповідно "КредитВест Банк" та "ОТП Банк".

Сприяння підприємницьким ініціативам безробітних – одне з головних завдань роботи державної служби зайнятості. В Запорізькій області тільки з початку року за сприяння служби власну справу започаткували 89 безробітних громадян.

Нагадаємо, державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» ініційована Президентом України та Кабінетом Міністрів для широкої підтримки проєктів українських мікро- та малих підприємств. Надання трьох можливих ставок за кредитами – 5%, 7% або 9% – залежить від розміру бізнесу та терміну його діяльності. Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.