Офіційна заява пресслужби міського голови Запоріжжя про спростування інформації, опублікованої на сайті «Индустриалка»

09.09.2020 17:21

На інформаційному сайті «Индустриалка» сьогодні вийшла публікація з заголовком: «Мэр Запорожья: Фильтры на заводах – работают» http://iz.com.ua/zaporoje/mer-zaporozhya-filtryi-na-zavodah-rabotayut. Пресслужба міського голови офіційно повідомляє, що ця інформація не відповідає дійсності.

Подібних заяв під час наради не робилося. Навпаки, міський голова Володимир Буряк поставив перед промисловими підприємствами міста вимогу забезпечити повноцінну роботу фільтрів та іншого очисного обладнання та зазначив, що повітря в Запоріжжі має відповідати нормам. Разом із тим, міський голова дав підприємствам 2 тижні, аби розробити перелік ефективних заходів для покращення екологічної ситуації в місті.

Зокрема, Володимир Буряк зазначив, що враховуючи численні скарги запоріжців на якість повітря, можна зробити висновок, що "існуючі фільтри не справляються".

Повідомляємо, що журналісти сайту «Индустриалка» не були присутні на нараді в міській раді. Пресслужба міського голови закликає журналістів не перекручувати інформацію та розуміти відповідальність за публікацію прямої мови міського голови, яка не відповідає дійсності.

Вимагаємо офіційного спростування інформації на сайті.

Об’єктивну інформацію щодо наради міського голови Володимира Буряка з питань екології можна прочитати на офіційному сайті Запорізької міської ради за посиланням.