У Запоріжжі презентували відремонтовану музичну школу

24.09.2020 13:20

У Запоріжжі після капітального ремонту розпочала працювати музична школа №5, яка розташована по вул. Ладозькій, 18а у Дніпровському районі. Міський голова Володимир Буряк перевірив виконання робіт, поспілкувався з директорами мистецьких шкіл Запоріжжя.

У Запоріжжі працюють 8 дитячих музичних шкіл, художня школа, чотири дитячі школи мистецтв. Місту вдалося не лише зберегти систему цих навчальних закладів. Продовжується їх активний розвиток. Зокрема нещодавно у Комунарському районі після капітального ремонту розпочав працювати культурно-мистецький центр по вул. Ситова, 6. У його складі тепер не лише публічна бібліотека, а й художнє відділення музичної школи №8.

Не залишаються поза увагою і інші райони Запоріжжя. Зокрема досить скоро запрацює ще одна капітально відремонтована бібліотека, цього разу у Заводському районі. Завершено капітальний ремонт основного приміщення музичної школи №5 у Дніпровському районі. Сьогодні у ній вже займатимуться юні вихованці. Міський голова Володимир Буряк особисто перевірив виконані роботи та готовність школи до відкриття.

- Подібний заклад Дніпровському району дійсно потрібний. Тому розглядалися різні варіанти вирішення проблеми, адже приміщення музичної школи №5 знаходилися у незадовільному стані. Місто змогло виділити кошти на ремонт і сьогодні можна побачити результат. Важливо також, що завдяки небайдужим людям вдалося орендувати для школи додаткові приміщення, які розташовані неподалік. Тепер у ній зможе займатися більше дітей, - сказав Володимир Буряк.

Зазначимо, колись у приміщеннях школи знаходилися майстерні ВРЕЖО. Після передачі приміщень ремонт в них не виконувався, але тепер ситуація змінилася кардинально. Тут провели перепланування, замінили вікна, комунікації та виконали інші ремонтні роботи. Наприклад, облаштували танцювальний зал де зможуть займатися юні танцюристи.

Нагадаємо, завдання відремонтувати музичну школу №5 міський голова Володимир Буряк поставив департаменту культури та туризму міської ради у листопаді минулого року. Ремонтні роботи стартували у серпні цього року.

Завдяки виконаному ремонту та додатковим площам у музичній школі вже відкрили художнє відділення, до якого вже встигли записатися кілька десятків дітей. Також з 1 січня у школі запрацюють театральне та хореографічне відділення.

У наступному році планується продовжити розвиток музичної школи №5. Зокрема на території біля школи планується облаштувати невелику сцену, де діти зможуть виступати.

Під час виїзної наради міський голова Володимир Буряк також поспілкувався з директорами мистецьких шкіл Запоріжжя, вручив навчальним закладам сертифікати на отримання нових музичних інструментів, які придбали за кошти бюджету міста. Зокрема віолончелі, синтезатори, фортепіано, акордеони, бас-гітари, бандури, саксофони, контрабас, ударну установку, ксилофон.

- У музичних школах, школах мистецтв у Запоріжжі займаються понад сім тисяч дітей. Це дуже важливо, коли діти мають таку можливість. У першу чергу для їх всебічного розвитку, - наголосив Володимир Буряк.