У запорізькому парку вандали зіпсували квіткові композиції та фігури

23.10.2020 14:30

Вони були створені спеціально до Дня міста працівниками КРБП «Зеленбуд». Композиції та фігури розмістили у найвідвідуваніших місцях Запоріжжя, втім кропітку роботу комунальників не вдалося вберегти від рук вандалів.

Пошкодження були виявлені сьогодні, 23 жовтня, у парку Трудової Слави працівниками «Зеленбуду». Найбільше постраждала фігура ведмедя, яку нещодавно вже довелось реставрувати.

- Зранку прийшли, а він увесь брудний, витоптаний. На клумбах також розсипані камінці, якими ми декорували квіткові композиції. Часто бачимо, як на фігури залазять з ногами і дітлахи, і навіть дорослі, хитають у різні боки. Робиш зауваження, а уваги ніхто не звертає. Ми регулярно усуваємо ці пошкодження, але дуже хочеться, щоб все ж нашу працю цінували. Люди люблять казати, що в місті нічого не робиться – робиться, і дуже багато, тільки чомусь це все постійно псується. Сподіваюсь, наші прохання берегти зроблено саме для людей будуть почуті, - розповіла виконроб Вознесенівської ділянки КРБП «Зеленбуд» Тетяна Крутик.