У Запоріжжі відновлюють навчання у старших класах та починає діяти введений Кабінетом Міністрів України «карантин вихідного дня»

13.11.2020 17:05

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про введення на території країни так званого «карантину вихідного дня», який розпочне діяти з 14 листопада. Міський голова Володимир Буряк повідомив на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», які обмеження діятимуть на території Запоріжжя на виконання Постанови Кабінету Міністрів України та рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Разом з тим Володимир Буряк повідомив про відновлення навчання у старших класах школи.

З 14 листопада в Україні запроваджено «карантин вихідного дня». Він діятиме з 0:00 суботи до 0:00 понеділка. Відповідне рішення було прийняте Кабінетом Міністрів України та вже сьогодні розглянуте на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Міський голова Володимир Буряк повідомив на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», які обмеження діятимуть у Запоріжжі на виконання Постанови Кабінету Міністрів України та рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Разом з тим з урахуванням змін, які відбулися на загальнодержавному рівні, Запоріжжя отримало можливість відновити навчання у старших класах з дотриманням карантинних вимог.

- Звертаю вашу увагу на те, які обмеження діятимуть у Запоріжжі в суботу та неділю згідно з рішенням Кабміну и? обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Введений центральною владою «карантин вихідного дня» діє з 00.00 суботи до 00.00 понеділка.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- робота закладів громадського харчування, окрім доставки та на винос;

- робота торговельно-розважальних центрів;

- діяльність фітнес-центрів, спортзалів, басейнів;

- робота магазинів, окрім продуктових;

- приймання відвідувачів у закладах побутового обслуговування;

- діяльність закладів культури та проведення будь-яких культурно-масових заходів

БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ з дотриманням карантинних вимог:

- продуктові магазини;

- аптеки;

- ринки на відкритому просторі;

- зоомагазини;

- автозаправки (без зон харчування), СТО;

- пошта та інші компанії, що надають послуги з доставки посилок, документів тощо.

- банки (згідно зі своїми графіками роботи).

При цьому в будні кафе, ресторани та бари зможуть подовжити свою діяльність до 22.00 з чітким дотриманням вимог карантину.

Громадський транспорт продовжує працювати та перевозити пасажирів виключно за кількістю місць для сидіння та в масках.

ВАЖЛИВО! З понеділка відновлюються заняття в школах для всіх учнів.

Дитячі садочки також працюють з дотримання всіх карантинних вимог.

Закликаю всіх: на вихідних залишайтеся вдома! Виходьте лише за крайньої необхідності!, - написав Володимир Буряк.