Запорізьку молодь запрошують до участі у «City Fest 2020»

20.11.2020 15:35

У Запоріжжі стартував фестиваль добрих справ «City Fest 2020», головна мета якого – формування активної життєвої позиції молоді міста, популяризація волонтерської діяльності, пропагування здорового способу життя і покращення благоустрою міста. Організатори заходу – управління по роботі з молоддю та сім'єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

Учасниками конкурсу можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Участь в конкурсі є безкоштовною. Добрі справи мають бути соціально значимі і важливі для міста та його мешканців.

Для участі в конкурсі у термін до 14 грудня 2020 року необхідно зробити добру справу та викласти фото чи відео з хештегом #cityfest2020 та відміткою Інстаграм-акаунта @zpmolod у соціальних мережах Інстаграм або Фейсбук.

Найбільш корисні та важливі ініціативи будуть відзначені призами. Автори перших трьох гарантовано отримають подарунки .

Оцінюватиме учасників оргкомітет фестивалю, куди увійдуть представники управління по роботі з молоддю та сім'єю епартаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, Запорізької міської молодіжної ради та команди організаторів щорічних фестивалів ZOBI.