Запоріжці зможуть отримати реєстраційні послуги за допомогою QR–коду

19.02.2021 09:09

Департамент реєстраційних послуг Запорізької міської ради запровадив у роботу QR–код, за допомогою якого мешканці міста зможуть швидше записатись в електронну чергу.

Запис через електронну чергу був запроваджений у зв'язку з введенням карантину на території України та встановленими МОЗ вимогами щодо обмеження кількості відвідувачів у приміщеннях надання адміністративних послуг. Онлайн-запис дозволяє відвідувачам записатись на прийом не виходячи з дому та отримати послугу в зручні для них день та час.

Записатись в електронну чергу для отримання послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання або отримання довідки про місце реєстрації запоріжці можуть через офіційний сайт департаменту реєстраційних послуг або зателефонувавши до відповідних районних відділів реєстрації фізичних осіб.

Для спрощення процесу реєстрації в електронній черзі розроблено й спеціальний QR–код, через який мешканці міста зможуть швидко перейти на сторінку запису в електрону чергу на офіційному сайті департаменту.