Запорізький «Металург» зіграє на «Славутич-Арені»

19.03.2021 14:55

Запорізький клуб провів пресконференцію за участі керівництва «Металурга», гравців і тренерського штабу. Напередодні матчу з «Реал Фармою» міський футбольний клуб «Металург» організував зустріч із вболівальниками, фанатами та представниками ЗМІ. У ході пресконференції підбили підсумки підготовчого збору команди, озвучили завдання на завершальну частину сезону а також представили нових гравців.

Заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров запевнив, що всі фінансові зобов’язання перед командою виконуються, а стабільність у клубі зберігається, тому перед «Металургом» стоїть завдання виходу в Першу лігу.

– Приємно, що футбол повертається до Запоріжжя, і ми можемо запрошувати наших вболівальників на трибуни «Славутич-Арени». На жаль, COVID-19 продовжує прогресувати, тому я закликаю всіх дотримуватись відповідних норм для перебування на стадіоні під час матчу з «Реал Фармою». Наш «Металург» плідно готувався до весняної частини сезону, команда проводила товариські спаринги, була на міжнародних зборах, хочеться, щоб наслідком цієї роботи стала перемога в найближчому матчі. Завдання перед командою залишається тим же – перемога в кожній грі та підвищення у класі. Ми розуміємо, що в нас дуже сильна група, суперники так само підсилюються - тут зібрані клуби, чиї назви гучно лунали в Прем’єр-лізі. Тому навесні буде запекле протистояння, де ми безумовно вболіватимемо за «Металург», – зауважив Анатолій Пустоваров.

Головний тренер запорізького клубу Володимир Микитін розповів про підготовчий період «Металурга», збори в Туреччині, де разом з командою перебували п’ятеро новачків команди, на яких серйозно розраховує тренерський штаб під час сезону.

– Провели в Туреччині чимало спарингів, хлопці розуміють футбол, який ми вимагаємо від них. У нас є підсилення, новачки безумовно покращать нашу гру. Ми націлені на високі місця, тому вже в найближчому матчі будемо пропагувати атакуючий футбол. Наше завдання перемагати в кожній грі, а для цього треба грати першим номером. Конкуренція в чемпіонаті достатньо висока, багато клубів прагнуть підвищення у класі, ми зробимо все можливе, щоб порадувати наших уболівальників та керівництво, – зазначив Володимир Микитін.

Також у ході пресконференції представили усіх новачків «Металурга» цього міжсезоння. Сергій Басов, Ігор Загальський, Євген Верхоланцев, Вадим Чорний та Максим Страдс отримали ігрові футболки, після чого поспілкувалися з журналістами та вболівальниками.