Про перенесення пленарного засідання сесії Запорізької міської ради

13.04.2021 11:00

На 14 квітня було заплановане проведення п’ятої сесії Запорізької міської ради. Однак з 9 квітня у Запоріжжі та області запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Кількість хворих коронавірусом у Запоріжжі продовжує зростати, у тому числі серед працівників адміністративної будівлі Запорізької міської ради.

З урахуванням вказаних факторів, враховуючи рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №13 від 12.04.2021, заборону проведення всіх масових заходів на території регіонів, на яких установлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, а також зважаючи на відсутність гострих та/або невідкладних питань у порядку денному пленарного засідання сесії, нагальність розгляду та прийняття яких переважала би можливу шкоду життю та здоров’ю учасників заходу, внесені зміни до розпорядження міського голови про продовження пленарного засідання п’ятої сесії міської ради.

Пленарне засідання 14 квітня не відбудеться. Його проведення передбачене після пом’якшення протиепідемічних обмежень на території міста Запоріжжя та встановлення «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки. Про дату продовження пленарного засідання буде видане окреме розпорядження.