У Запоріжжі вшанували пам'ять ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

26.04.2021 12:10

26 квітня Україна і світ відзначають 35 річницю з дня аварії на Чорнобильській АЕС. У Запоріжжі з цієї нагоди біля пам’ятника «Героям Чорнобиля» на Вознесенівському узвозі відбувся мітинг. Учасники зібрання вшанували подвиг ліквідаторів наслідків тієї страшної катастрофи.

Зі словами вдячності до ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії та членів сімей загиблих звернулися представники обласної та міської влади. Керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міськради Роман Омельянович від імені міського голови вручив пам’ятні медалі до 35-річчя Чорнобильської трагедії на АЕС «Героям, які врятували світ».

- Для кожного українця і запоріжця зокрема події, пов’язані з тією страшною катастрофою, яка сталася на Чорнобильській АЕС у 1986 році, важка й болюча тема. Багатьом ліквідація наслідків вибуху вартувала життя і здоров’я. Ліквідатори - люди-герої, завдяки яким вціліло багато інших міст та країн загалом. Тож бажаємо їм здоров’я, миру, злагоди та всіляких гараздів, - зазначив керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович.

Наостанок учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Героям Чорнобиля».

Зазначимо, будівництво цього меморіалу у самому центрі міста на проспекті Соборному, в районі Вознесенівського узвозу, стало важливою подією, на яку чекали десятиліттями.

Також місто Запоріжжя всіляко підтримує й надає допомогу учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, а також членам сімей ліквідаторів. Впроваджена та з успіхом реалізується низка міських програм.