У дитячому садку проводять службове розслідування

27.04.2021 13:40

За дорученням міського голови Володимира Буряка проводиться службове розслідування з приводу надзвичайної події, яка відбулась вчора в одному з дитячих садків Запоріжжя. Його було розпочато ще вчора. На даний момент воно продовжується. За його результатами буде встановлено хід подій, визначено винних та притягнуто їх до відповідальності.

В одному з дошкільних закладів, який розташований по вул. Дудикіна, 20а, дитина вчора випала з другого поверху. У результаті хлопчик зазнав травм та знаходиться у лікарні. Директор департаменту освіти та науки міської ради Станіслав Романчук повідомив, що ще вчора, за дорученням міського голови Володимира Буряка, було призначене службове розслідування. На даний момент воно продовжується.

За попередніми даними, через помилку виховательки дитина дійсно залишилася одна в групі, у той час як інші діти вийшли на прогулянку. Встановлюються обставини надзвичайної події.

За підсумками службового розслідування, яке перевіряє факт неналежного ставлення до службових обов’язків, будуть зроблені висновки. Винні будуть притягнуті до відповідальності. На період службового розслідування виховательку відсторонено від виконання службових обов’язків. Також, за наявною інформацією, слідство проводять правоохоронці.