Запорізькі спортсмени стали призерами молодіжного Чемпіонату Європи з шашок

06.05.2021 11:30

З 23 квітня по 1 травня в турецькому Кемері проходив особисто-командний молодіжний чемпіонат Європи з шашок-64. 75 спортсменів з дев’яти країн світу змагалися в трьох видах програм: класичні шашки, швидка гра та блискавична гра.

Запоріжжя в складі збірної України представляли 3 вихованці міської ДЮСШ № 8: Богдан Панченков (категорія до 27 років) – спортсмен СК «Металург» та граючий тренер-викладач ДЮСШ №8, вихованці відділення шашок ДЮСШ №8 Альона Носарєва (категорія до 20 років) і Тимур Богуславський (категорія до 14 років).

За підсумком змагань Богдан Панченков виборов бронзу в програмі блискавичної гри, а Альона Носарєва стала дворазовою бронзовою призеркою в класичній грі в особистому заліку та в складі дівочої збірної України. В програмі швидких шашок Тимур Богуславський розділив 3 та 4 сходинки, та лише за додатковим критерієм посів 4 місце, що теж є вдалим результатом для юного спортсмена.

Тренери спортсменів - викладачі міської ДЮСШ № 8 Михайло Шустер та Геннадій Звонарьов.