Про встановлення пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку в м. Запоріжжі

Рішення виконавчого комітету №485 від 21.12.2012. Дата оприлюднення 21.12.2012

В зв’язку з відзначенням 200-річчя від дня народження великого Кобзаря Т.Г.Шевченка, яке відбудеться 09 березня 2014року, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити пам’ятник Т.Г. Шевченку в м. Запоріжжі, згідно проекту визнаного переможцем відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника Т.Г.Шевченка (скульптор Дубінін В.К., архітектор Бірюков Ю.В.).

2. Затвердити місце встановлення пам’ятника на площі в межах між вул. Дзержинського та пр. Леніна (навпроти Запорізького музично-драматичного театру театр ім. В.Г. Магара»), в Жовтневому районі м.Запоріжжя, згідно розробленого та узгодженого у встановленому порядку проекту розміщення пам’ятника Т.Г. Шевченку з  благоустроєм прилеглої території.

3. Доручити  КП «Управління  капітального будівництва» визначити кошторис витрат щодо проектування та спорудження пам’ятника Т.Г. Шевченку з благоустроєм прилеглої території.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М.

 

 

 

Міський голова                                                                                             О.Ч. Сін