Про затвердження Положення про міський конкурс на краще утримання прилеглої території та об’єкту ведення господарської діяльності

Розпорядження міського голови №58р від 21.02.2018. Дата оприлюднення 02.03.2018

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території міста Запоріжжя, затверджених рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 № 41 (зі змінами), з метою покращення благоустрою міста, збереження довкілля, сприятливого для життєдіяльності населення, та підтримки суб’єктів господарювання всіх форм власності, які приймають активну участь у роботі по належному утриманню та озелененню територій, прилеглих до об’єктів ведення господарської діяльності:

1. Затвердити Положення про міський конкурс на краще утримання прилеглої території та об’єкту ведення господарської діяльності (додається).

2. Утворити комісію з організації та проведення міського конкурсу на краще утримання прилеглої території та об’єкту ведення господарської діяльності і затвердити її склад (додається).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконкому ради Омельяновича Р.А.

 

 

Міський голова                                              В.В. Буряк

Копії документа для завантаження