Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 05.10.2011 № 83 «Про Програму приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя»

Рішення міської ради №33 від 24.12.2012. Дата оприлюднення 24.12.2012
     Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про Державну програму приватизації», з метою удосконалення процесу приватизації об'єктів комунальної власності м.Запоріжжя та забезпечення процесу надходження коштів до міського бюджету від відчуження комунального майна, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
     1. Внести зміни та доповнення до Програми приватизації об'єктів комунальної власності м. Запоріжжя, затвердженої рішенням міської ради від 05.10.2011 № 83 (додаються).
     2. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити оприлюднення зазначеного регуляторного акту на офіційному порталі Запорізької міської влади та  в газеті «Запорозька Січ».
     3. Департаменту комунальної власності та приватизації міської ради, іншим виконавчим органам міської ради, підприємствам, установам та організаціям забезпечити виконання Програми приватизації об'єктів комунальної власності м. Запоріжжя (зі змінами та доповненнями) щодо об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації.
     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин /Полюсов В.В./.

 

 

Міський голова                                                                                 
О.Ч.Сін

 

Прикріплені файли: