Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг

Рішення міської ради №19 від 27.03.2013. Дата оприлюднення 27.03.2013
         Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи вимоги «Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.94 № 198, та «Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі», затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 08.07.96 № 369, з метою забезпечення порядку на території об'єктів благоустрою м. Запоріжжя Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
         1. Затвердити    Порядок    відведення    місць      для   розміщення  засобів пересувної   дрібнороздрібної   торговельної   мережі  та   сфери  послуг   (далі - Порядок) (додається).
         2. Встановити, що засоби пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг розміщуються на території м. Запоріжжя у відповідності до Порядку, визначеного п. 1 цього рішення.
         3. Покласти на районні адміністрації міської ради повноваження по:
         3.1. Визначенню зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг;
         3.2. Затвердженню розпорядженням голови районної адміністрації міської ради місць, відведених суб'єктам господарювання для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг;
         3.3. Контролю за дотриманням суб'єктами господарювання вимог даного рішення.
         4. Встановити, що до затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в місті Запоріжжі, розміщення пересувних тимчасових споруд (літніх майданчиків для харчування) з терміном функціонування з 01 квітня до 01 листопада, здійснюється у відповідності до Порядку, визначеного п. 1 цього рішення.
         5. Встановити, що до затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в місті Запоріжжі, існуючі засоби пересувної дрібнороздрібної мережі, які заплановані районними адміністраціями Запорізької міської ради для включення до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в місті Запоріжжі, розміщуються відповідно до Порядку, визначеного п. 1 цього рішення.
         6. Встановити, що до закінчення розміщення тимчасових споруд для збору склотари та вторинної сировини на підставі комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в місті Запоріжжя, збір склотари та вторинної сировини може здійснюватися через засоби пересувної дрібнороздрібної торгівлі, розташовані  на підставі Порядку, визначеного в п.1 цього рішення.
         7. Оприлюднити дане рішення в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.
         8. Розділи   II   та   III  Положення   про  порядок  розміщення на території
м. Запоріжжя об'єктів ресторанного господарства, торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення, затвердженого рішенням міської ради від 22.06.2011 № 49 «Про порядок розміщення на території м. Запоріжжя об'єктів ресторанного господарства, торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення» вважати такими, що втратили чинність.
         9. Дане рішення набуває чинності з дня його опублікування в газеті «Запорозька Січ».
         10. Контроль за виконанням зазначеного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г., постійну комісію міської ради з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів (Нетреба А.В.) та голів районних адміністрацій Запорізької міської ради.
Міський голова
О.Ч. Сін

 

Прикріплені файли: