Про внесення змін до рішення міської ради від 27.06.2018 №39 «Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами та надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою»

Рішення міської ради №43 від 29.08.2018. Дата оприлюднення 04.09.2018

        Керуючись Земельним кодексом України, законами України «Про землеустрій», «Про оренду землі», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду міста Запоріжжя та залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Внести зміни до рішення міської ради від 27.06.2018 №39 «Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами та надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою» (надалі-Рішення), а саме:

        1.1. Затвердити Перелік земельних ділянок, призначених для продажу права оренди на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами в новій редакції (додається).

        1.2. Додаток 2 до Рішення викласти в новій редакції (додається).

        2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

 

 

 

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк

Копії документа для завантаження