Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «Енергоспецінвест Комфорт» тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, її постачання для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, та інших споживачів

Рішення виконавчого комітету №442 від 21.09.2018. Дата оприлюднення 28.09.2018

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про теплопостачання», «Про альтернативні джерела енергії», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», виконавчий  комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ

1. Встановити товариству з обмеженою відповідальністю «Енергоспецінвест Комфорт» (ідентифікаційний код 41230779) тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, її постачання на рівні:

1.1.Для потреб населення:

тариф на виробництво теплової енергії -       891,36 грн./Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії  –        4,95 грн./Гкал (без ПДВ);

1.2. Для потреб бюджетних установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету:

тариф на виробництво теплової енергії -        1419,14 грн./Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії –           7,11 грн./Гкал (без ПДВ);

1.3. Для потреб інших споживачів:

тариф на виробництво теплової енергії -       849,00 грн./Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії -          5,43 грн./Гкал (без ПДВ).

2. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.

 

 

Міський голова                                             В.В.Буряк