Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс»

від 26.10.2018. Дата оприлюднення 26.10.2018

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про міський електричний транспорт» з метою забезпечення сталого функціонування міського електротранспорту, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф на перевезення пасажирів у міському електротранспорті Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» (трамвай, тролейбус) у розмірі 4,00 грн. за одну поїздку, вартість перевезення багажу у розмірі 4,00 грн. за кожне місце багажу.

2. Надавати пільгу на проїзд у міському електротранспорті студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації денної форми навчання, учням професійно-технічних навчальних закладів та учням середніх загальноосвітніх  навчальних закладів шляхом затвердження вартості місячних проїзних квитків у таких розмірах:

- на один вид транспорту:

трамвай або тролейбус – 120,00 грн.;

- на два види транспорту:

трамвай і тролейбус – 150,00 грн.

Забезпечити надання пільгового проїзду у міському електротранспорті пільговим категоріям громадян відповідно чинного законодавства.

3. Доручити підприємству «Запоріжелектротранс» здійснити розрахунок вартості місячних проїзних квитків відповідно встановленого тарифу та кількості поїздок, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 10.06.2011 №263 «Про затвердження кількості поїздок у міському електротранспорті для розрахунку вартості місячних проїзних квитків на проїзд для громадян, підприємств та одного з батьків багатодітної сім’ї» (зі змінами).

4. Підприємству «Запоріжелектротранс» додаткові надходження від збільшення тарифу направляти на виплату заробітної плати та технічне забезпечення сталої роботи міського електротранспорту підприємства.

5. З моменту введення в дію даного рішення вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 20.10.2017 №631 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» та рішення виконавчого комітету міської ради від 24.10.2017 №671 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.10.2017 №631 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс».

6. Управлінню з питань внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради.

 

 

Міський голова                                               В.В.Буряк

Копії документа для завантаження