Про затвердження Порядку списання безнадійної заборгованості з орендної плати за майно, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя

Рішення міської ради №24 від 29.05.2013. Дата оприлюднення 29.05.2013
Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 257 Цивільного кодексу України, Інструкцією з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Головного управління Державного казначейства України Міністерства фінансів України від 30 жовтня 1998 року №90 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 листопада 1998 року за №728/3168 із змінами та доповненнями, з метою визначення порядку списання безнадійної заборгованості з орендної плати та неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Порядок списання безнадійної заборгованості з орендної плати за майно, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя (додається).
2. Надати дозвіл департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради щодо майна комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, яке перебуває у його віданні; бюджетним установам, закладам, організаціям щодо майна комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, яке знаходиться в їх оперативному управління (балансі); комунальним підприємствам щодо майна комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, яке перебуває в їх господарському віданні (балансі) проводити списання безнадійної та простроченої заборгованості з орендної плати.
Проводити списання безнадійної та простроченої заборгованості з орендної плати згідно з затвердженим Порядком.
3. Доручити управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення у засобах масової інформації та на WEB- сайті Запорізької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О., постійну комісію Запорізької міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів (Великого В.І.), постійну комісію Запорізької міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсова В.В.).

Міський голова:                                                                 
О.Ч.Сін

Прикріплені файли:

порядок.doc