Про видалення зелених насаджень на земельній ділянці за VIII мікрорайоном житлового масиву «Південний»

Рішення виконавчого комітету №657 від 20.12.2018. Дата оприлюднення 20.12.2018

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (із змінами), наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 №127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 №61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 №375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», на підставі заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГІЯ ЗАПОРІЖЖЯ» про видалення зелених насаджень у зв’язку з проведенням підготовчих робіт, згідно з проектною документацією «Будівництво сонячної енергогенеруючої електричної станції ТОВ «ВЕЗ», м. Запоріжжя, за VIII мікрорайоном житлового масиву «Південний», виконавчий  комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГІЯ ЗАПОРІЖЖЯ» при проведенні робіт з будівництва сонячної енергогенеруючої електричної станції видалити 1794 (одну тисячу сімсот дев’яносто чотири) дерева, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 03.12.2018 № 536.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГІЯ ЗАПОРІЖЖЯ»:

2.1. Сплатити до міського бюджету м. Запоріжжя відновну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню у сумі 838 040,17 грн. (вісімсот тридцять вісім тисяч сорок гривень 17 копійок).

2.2. Виконати озеленення території сонячної енергогенеруючої електричної станції у відповідності до проектно-кошторисної документації.

3. Управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради:

3.1. Видати товариству з обмеженою відповідальністю «ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГІЯ ЗАПОРІЖЖЯ»  копію  рішення  виконавчого комітету міської ради для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

3.2. Видати товариству з обмеженою відповідальністю «ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГІЯ ЗАПОРІЖЖЯ» ордер на видалення зелених насаджень наступного дня після подання ним документів про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району забезпечити внесення відповідних змін до облікової документації зелених насаджень.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова                                       В.В.Буряк