Про включення об’єкта права комунальної власності – нежитлового приміщення №13 першого поверху (літ. А-9) площею 77,0 кв.м по вул.Професора Толока, буд.17 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу

Рішення міської ради №45 від 24.04.2019. Дата оприлюднення 02.05.2019

            Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна» та Програмою приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя, затвердженою рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 № 83 (зі змінами та доповненнями), Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

            1. Включити об’єкт права комунальної власності до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу, згідно з додатком.

            2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи, які передбачені чинним законодавством, щодо підготовки до приватизації та продажу об’єкта комунальної власності, що підлягає приватизації.

            3. Контроль за виконанням рішення міської ради покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

 

 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк

Копії документа для завантаження