Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою Релігійній організації «Релігійна громада парафії на честь праведного Петра Калнишевського Запорізької єпархії Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Запоріжжя» Запорізької єпархії Української Православної Церкви м. Запоріжжя за адресою: м. Запоріжжя, просп. 40-річчя Перемоги,57а-63.

Рішення виконавчого комітету №325/1 від 24.07.2019. Дата оприлюднення 30.07.2019

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву Релігійної організації «Релігійна громада парафії на честь праведного Петра Калнишевського Запорізької єпархії Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Запоріжжя»  Запорізької єпархії Української Православної Церкви м. Запоріжжя щодо надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, просп. 40-річчя Перемоги,57а-63, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати Релігійній організації «Релігійна громада парафії на честь праведного Петра Калнишевського Запорізької єпархії Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Запоріжжя»  Запорізької єпархії Української Православної Церкви м. Запоріжжя  дозволу на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, просп. 40-річчя Перемоги,57а-63, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків.

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на Релігійну організацію «Релігійна громада парафії на честь праведного Петра Калнишевського Запорізької єпархії Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Запоріжжя»  Запорізької єпархії Української Православної Церкви м. Запоріжжя.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                    В.В. Буряк