Про затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу права оренди та у власність шляхом аукціону та надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Рішення міської ради №36 від 05.11.2014. Дата оприлюднення 05.11.2014
     Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним Кодексом України, з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду міста, залучення додаткових коштів в міській бюджет для реалізації програм соціально-економічного розвитку міста, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
     1. Затвердити перелік земельних ділянок, призначених для продажу права оренди та у власність шляхом аукціону згідно з додатком.
     2. Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які визначені для продажу права оренди та у власність шляхом аукціону згідно з додатком.
     3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.).
Міський голова                                                                          
О.Ч.Сін

 

 

Прикріплені файли: