Про затвердження Регламенту міської ради по розгляду заяв громадян та юридичних осіб з питань оформлення земельних ділянок у місті Запоріжжі

Рішення міської ради №37 від 05.11.2014. Дата оприлюднення 05.11.2014
     Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, з метою ефективної організації земельних відносин на території  міста Запоріжжя, узагальнення нормативно-правової бази щодо земельних відносин, спрощення робіт з їх регулювання, враховуючи лист Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва щодо відповідності до принципів державної регулярної політики, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
     1. Затвердити Регламент міської ради по розгляду заяв громадян та юридичних осіб з питань оформлення земельних ділянок у місті Запоріжжі» (додається).
     2.  Регламент міської ради по розгляду заяв громадян та юридичних осіб з питань оформлення земельних ділянок у місті Запоріжжі є обов'язковим для керівництва в роботі виконавчих органів міської ради, суб'єктами підприємницької діяльності та громадянами.
     3. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення з додатком у засобах масової інформації.
     4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.).
Міський голова                                                                    
О.Ч. Сін
Прикріплені файли: