Про видалення зелених насаджень по вул. Запорозького козацтва

Рішення виконавчого комітету №71/2 від 28.02.2020. Дата оприлюднення 28.02.2020

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (зі змінами та доповненнями), наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 №127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень» (із змінами), рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 №61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 №375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», на підставі заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Водограй» про видалення зелених насаджень по вул. Запорозького козацтва у зв’язку з проведенням благоустрою території при будівництві комплексу у складі автомийки, кафетерію та більярдної зали, згідно з проектною документацією «Комплекс у складі автомийки, кафетерію та більярдної зали по вул. Городській, 1-Г в с. Бабурка Запорізького району», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «Водограй» при проведенні робіт з благоустрою території по вул. Запорозького козацтва видалити 20 (двадцять) м2 газону звичайного, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 14.11.2019 № 522.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Водограй» сплатити до міського бюджету м. Запоріжжя відновну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню у сумі 578,42 грн. (п’ятсот сімдесят вісім гривень 42 копійки).

3. Управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради:

3.1. Видати товариству з обмеженою відповідальністю «Водограй» копію рішення виконавчого комітету міської ради для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

3.2. Видати товариству з обмеженою відповідальністю «Водограй»    ордер   на   видалення   зелених   насаджень   наступного  дня   після   подання документів про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району забезпечити внесення відповідних змін до облікової документації зелених насаджень.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Омельяновича Р.А.

 

Міський голова              В.В.Буряк