Про видалення зелених насаджень по Оріхівському шосе, 9

Рішення виконавчого комітету №235 від 01.06.2020. Дата оприлюднення 02.06.2020

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (із змінами), наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 №127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 №61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 №375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», на підставі заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» про видалення зелених насаджень у зв’язку з проведенням підготовчих робіт, згідно з проектною документацією «Нове будівництво багатофункціонального комплексу за адресою: м.Запоріжжя, Оріхівське шосе, 9», виконавчий  комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» при проведенні робіт з будівництва багатофункціонального комплексу видалити 3612 (три тисячі шістсот дванадцять) дерев та 5 кущів, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 14.05.2020 № 123.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К»:

2.1. Сплатити до міського бюджету м. Запоріжжя відновну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню у сумі 2 569 628,20 грн. (два мільйони п’ятсот шістдесят дев’ять тисяч шістсот двадцять вісім гривень 20 копійок).

2.2. Виконати озеленення території багатофункціонального комплексу у відповідності до проектно-кошторисної документації.

3. Управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради:

3.1. Видати товариству з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» копію рішення виконавчого комітету міської ради для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

3.2. Видати товариству з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» ордер на видалення зелених насаджень наступного дня після подання ним документів про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району забезпечити внесення відповідних змін до облікової документації зелених насаджень.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Омельяновича Р.А.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради                                      С.М.Мішок