Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою товариству з обмеженою відповідальністю «КЕДРОНІНВЕСТ» за адресою: м. Запоріжжя, від вул. Пантелеймона Куліша, вул. Зачиняєва до буд. 38 по вул. Сковороди (літ. К, Б-4, Б, Б-1, Б-2, В, Д)

Рішення виконавчого комітету №305/36 від 27.07.2020. Дата оприлюднення 31.07.2020

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «КЕДРОНІНВЕСТ» щодо надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, від вул. Пантелеймона Куліша, вул. Зачиняєва до буд. 38 по вул. Сковороди (літ. К, Б-4, Б, Б-1, Б-2, В, Д), з метою проведення земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «КЕДРОНІНВЕСТ» дозвіл на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, від вул. Пантелеймона Куліша, вул. Зачиняєва до буд. 38 по вул. Сковороди (літ. К, Б-4, Б, Б-1, Б-2, В, Д), з метою проведення земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства.

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «КЕДРОНІНВЕСТ».

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                        В.В. Буряк