Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради, а саме капітальний ремонт частини території в районі передаточної станції (для подальшого будівництва комплексу індивідуальних житлових будинків за адресою м. Запоріжжя, вул. Цегельна)

Рішення виконавчого комітету №357/1 від 03.09.2020. Дата оприлюднення 04.09.2020

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву департамента інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради щодо надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою, а саме капітальний ремонт частини території в районі передаточної станції (для подальшого будівництва комплексу індивідуальних житлових будинків за адресою м. Запоріжжя, вул. Цегельна), з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради дозвіл на порушення об’єкта благоустрою, а саме капітальний ремонт частини території в районі передаточної станції (для подальшого будівництва комплексу індивідуальних житлових будинків за адресою м. Запоріжжя, вул. Цегельна), з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства.

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                    В.В. Буряк