Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою приватному підприємству «СТЕРК» за адресою: м. Запоріжжя, від бульв. Центрального, 19, до вул. Перемоги, 72, та від вул. Козача до вул. Перемоги, 72, вздовж Прибережної автомагістралі, для будівництва об’єкту «Нове будівництво торгівельно-розважального комплексу у м. Запоріжжі (між вул. Перемоги та Набережною магістраллю»)

Рішення виконавчого комітету №409/37 від 28.09.2020. Дата оприлюднення 01.10.2020

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву приватного підприємства «СТЕРК» щодо надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, від бульв. Центрального, 19, до вул. Перемоги, 72, та від вул. Козача до вул. Перемоги, 72, вздовж Прибережної автомагістралі, для будівництва об’єкту «Нове будівництво торгівельно-розважального комплексу у м. Запоріжжі (між вул. Перемоги та Набережною магістраллю»), з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати приватному підприємству «СТЕРК» дозвіл на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, від бульв. Центрального, 19, до вул. Перемоги, 72, та від вул. Козача до вул. Перемоги, 72, вздовж Прибережної автомагістралі, для будівництва об’єкту «Нове будівництво торгівельно-розважального комплексу у м. Запоріжжі (між вул. Перемоги та Набережною магістраллю»), з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів.

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на приватне підприємство «СТЕРК».

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                В.В. Буряк