Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою фізичній особі-підприємцю Петросяну Айку Самвеловичу за адресою: м. Запоріжжя, просп. Соборний, 18 А, кафе «Шашлична № 1»

Рішення виконавчого комітету №475/13 від 23.11.2020. Дата оприлюднення 27.11.2020

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Петросяна Айка Самвеловича щодо надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, просп. Соборний, 18 А, кафе «Шашлична № 1», з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів; заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати фізичній особі-підприємцю Петросяну Айку Самвеловичу дозвіл на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, просп. Соборний, 18 А, кафе «Шашлична № 1», з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів; заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури.       

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на фізичну особу-підприємця Петросяна Айка Самвеловича.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                         В.В. Буряк