Про видалення зелених насаджень по вул. Перспективній, 6

від 05.03.2021. Дата оприлюднення 05.03.2021

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (із змінами), наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 №127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 №61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 №375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», на підставі заяви громадянина Ніколаєнка Віталія Петровича про видалення зелених насаджень у зв’язку з реконструкцією нежитлової будівлі під магазин по вул. Перспективній, 6, згідно з проектною документацією «Реконструкція нежитлової будівлі під магазин по вул. Перспективна, 6 у м.Запоріжжя», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити громадянину Ніколаєнку Віталію Петровичу при проведенні робіт з реконструкції нежитлової будівлі під магазин по вул. Перспективній, 6 видалити 1 (одне) дерево та газон звичайний 98,0 м2, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 06.01.2021 № 7.

2. Громадянину Ніколаєнку Віталію Петровичу сплатити до міського бюджету м. Запоріжжя відновну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню у сумі 7 214,52 грн. (сім тисяч двісті чотирнадцять гривень 52 копійки).

3. Управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради:

3.1. Видати громадянину Ніколаєнку Віталію Петровичу копію рішення виконавчого комітету міської ради для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

3.2. Видати громадянину Ніколаєнку Віталію Петровичу ордер на видалення зелених насаджень наступного дня після подання ним документів про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району забезпечити внесення відповідних змін до облікової документації зелених насаджень.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Омельяновича Р.А.

 

Міський голова                      В.В.Буряк


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проєкту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради
«Про видалення зелених насаджень по вул. Перспективній, 6»

Проект рішення «Про видалення зелених насаджень по вул. Перспективній, 6» підготовлений на підставі заяви громадянина Ніколаєнка Віталія Петровича про видалення зелених насаджень у зв’язку з реконструкцією нежитлової будівлі під магазин по вул. Перспективній, 6, згідно з проектною документацією «Реконструкція нежитлової будівлі під магазин по вул. Перспективна, 6 у м. Запоріжжя».

У відповідності до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 (зі змінами та доповненнями), керуючись наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 №127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень» (зі змінами), рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 №61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 №375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», постійно діючою комісією з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості у м. Запоріжжя складений Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 06.01.2021 № 7.

Проектом реконструкції, зокрема, передбачено видалення зелених насаджень, а саме: 1 (одного) сухого дерева та 98,0 м2 газону звичайного, з подальшою висадкою 4 декоративних дерев.

 

Начальник управління
з питань екологічної
безпеки міської ради                                           Г.А.Золотарьов