Про затвердження Програми «Запорізька Муніципальна Інтегрована Система Обробки Інформації

Рішення міської ради №45 від 30.06.2016. Дата оприлюднення 30.06.2016

      Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським кодексом України, для вдосконалення управління містом, процесу прийняття, обробки, виконання та контролю за виконанням звернень громадян з питань життєзабезпечення, процесу прийняття рішень Запорізькою міською радою і виконавчим комітетом Запорізької міської ради, покращення оперативності, якості послуг, що надаються населенню відповідними виконавчими органами Запорізької міської ради, з метою організації розвитку інфраструктури інформаційних технологій у м. Запоріжжі, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

      1. Затвердити Програму «Запорізька Муніципальна Інтегрована Система Обробки Інформації» (додається).

      2. Міському голові Буряку В.В. створити координаційну раду Запорізької Муніципальної Інтегрованої Системи Обробки Інформації та затвердити Положення про координаційну раду Запорізької Муніципальної Інтегрованої Системи Обробки Інформації з урахуванням Програми.

      3. Комунальному підприємству «Центр управління інформаційними технологіями»:

      3.1. Утворити у своєму складі «Контакт Центр 1580» та внести відповідні зміни до статуту і встановити умови оплати праці для працівників «Контакт Центр 1580» згідно діючої галузевої угоди житлово-комунального господарства.

      3.2. Розробити та затвердити в установленому порядку порядок роботи «Контакт Центр 1580» за погодженням з управлінням внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради;

      3.3. Організувати роботу «Контакт Центр 1580».

      4. Міському комунальному підприємству «Основаніє» в установленому порядку передати, а комунальному підприємству «Центр управління інформаційними технологіями» прийняти засоби матеріально-технічного забезпечення та обладнання необхідні для функціонування «Контакт Центр 1580».

      5. Виконавчим органам Запорізької міської ради, установам, організаціям, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя, в установленому порядку передати в господарське відання до комунального підприємства «Центр управління інформаційними технологіями» магістральне мережеве обладнання та волоконно-оптичні лінії зв’язку.

      6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та постійну комісію Запорізької міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів(Божко Р.А.).

 

Міський голова                                                                                                                                  В.В.Буряк

 

 

Прикріплені файли:

Програма.doc

Додаток 1.doc

Додаток 2.doc

Додаток 3.doc