Про внесення змін до рішення міської ради від 25.03.2015 №82 «Про розміщення та облаштування сезонних відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства на території м.Запоріжжя»

Рішення міської ради №23 від 27.04.2016. Дата оприлюднення 27.04.2016

              Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

              1. Внести зміни до рішення міської ради від 25.03.2015 № 82 «Про розміщення  та облаштування сезонних відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства  на території м. Запоріжжя» виклавши п. 1 в наступній редакції:

              «1. Дозволити розміщення та облаштування сезонних відкритих майданчиків для харчування (далі – Сезонний майданчик) біля закладів ресторанного господарства, які розташовані в окремій капітальній будівлі або спеціально обладнаному приміщенні іншої капітальної або некапітальної споруди, за умови включення Сезонного майданчика до проекту будівництва (реконструкції) об’єкту ресторанного господарства або наявності ескізного проекту чи схеми розміщення Сезонного майданчика, узгодженого з департаментом архітектури та містобудування міської ради та виконання вимог Санітарних правил для підприємств громадського харчування».

Міський голова

                                  В.В. Буряк