Про оформлення ордеру на двокімнатну квартиру №105 в житловому будинку по вул.Українській, буд.4, за фактом проживання

від 06.04.2021. Дата оприлюднення 06.04.2021

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.58 Житлового кодексу Української РСР, розглянувши лист комунального підприємства «Наше місто» Запорізької міської ради від 25.01.2021 №154/01-03, враховуючи рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.04.2009 №149 «Про зміну статусу гуртожитку для малих сімей по вул.Українській, 4», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виключити двокімнатну квартиру №105 в житловому будинку по вул. Українській, буд.4 із числа квартир, які тимчасово залишені для використання під гуртожиток для малих сімей.

2. Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради оформити ордер на двокімнатну квартиру №105 житловою площею 27,0 кв.м (загальною – 46,1 кв.м) в житловому будинку по вул.Українській, буд.4 Гурєєвій Надії Павлівні, 1955 р.н., на сім?ю із 4 осіб (вона, дочка – Лізогуб Наталя Олександрівна, 1978 р.н., син – Гурєєв Юрій Олексійович, 1984 р.н., онука – Лізогуб Юлія Іллівна, 2001 р.н.), за фактом проживання.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Запорізької міської ради Гординського В.Г.

 

Міський голова                                                                       В.В.Буряк


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення «Про оформлення ордеру на двокімнатну квартиру №105 в житловому будинку по вул.Українській, буд.4, за фактом проживання»

 

Згідно з рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.04.2009 №149 «Про зміну статусу гуртожитку для малих сімей по вул.Українській,4» житловому будинку для малих сімей по вул.Українській, буд.4 змінений статус на житловий будинок, квартира №105 тимчасово залишена для використання під гуртожиток для малих сімей.

До департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради надійшло клопотання КП «Наше місто» Запорізької міської ради з проханням виключити зазначену квартиру із числа квартир, які тимчасово залишені для використання під гуртожиток для малих сімей та оформити державний ордер родині Гурєєвої Н.П. із 4 осіб, які зареєстровані та проживають в зазначеній квартирі.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.58 Житлового кодексу Української РСР, розглянувши лист комунального підприємства «Наше місто» Запорізької міської ради, враховуючи рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.04.2009 №149 «Про зміну статусу гуртожитку для малих сімей по вул.Українській,4» департаментом з управління житлово-комунальним господарством міської ради підготовлений проект рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради «Про оформлення ордеру на двокімнатну квартиру №105 в житловому будинку по вул.Українській, буд.4, за фактом проживання».

 

Директор департаменту з управління
житлово-комунальним господарством
Запорізької міської ради                                                                   С.Я.Польовий