Про виключення квартири №37б по вул.Волгоградській, буд.26а із числа службової житлової площі Прокуратури Запорізької області

від 16.04.2021. Дата оприлюднення 16.04.2021

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.6 Положення про порядок надання службових житлових приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого Постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 №37, розглянувши клопотання Прокуратури Запорізької області від 16.03.2021 №07-423 вих-21, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виключити із числа службової житлової площі Прокуратури Запорізької області квартиру №37б по вул.Волгоградській, буд.26а, так як відпала потреба у такому її використанні.

2. Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради оформити ордер на квартиру №37б загальною площею 62,9 кв.м по вул.Волгоградській, буд.26а Білцеві Максиму Івановичу, 1986 р.н. на сім?ю із 2 осіб (він, дружина – Білець Альона Геннадіївна, 1988 р.н.).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Запорізької міської ради Гординського В.Г.

 

Міський голова                                  В.В.Буряк


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення «Про виключення квартири №37б по вул.Волгоградській,
буд.26а із числа службової житлової площі Прокуратури Запорізької області»

Згідно з рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 20.11.2018 №520 квартира №37б по вул.Волгоградській, буд.26а включена до числа службової житлової площі Прокуратури Запорізької області.

Зазначена квартира була надана заступнику начальника відділу організації представництва інтересів держави в суді та при виконанні судових рішень управління представництва інтересів держави в суді прокуратури Запорізької області молодшому раднику юстиції Білцеві Максиму Івановичу, на сім?ю із 2 осіб (він, дружина – Білець Альона Геннадіївна, 1988 р.н.);

На теперішній час Білець М.І. працює начальником відділу представництва інтересів держави у бюджетній сфері управління представництва інтересів держави в суді Запорізької обласної прокуратури.  Строк роботи в органах прокуратури Білця М.І. понад 10 років.

На сьогоднішній день в зазначеній квартирі зареєстрований Білець М.І. з дружиною.

Білець М.І. та його дружина Білець А.Г. житлової площі у власності в місті Запоріжжі не мають.

Відповідно до п.6 Положення про порядок надання службової житлових  приміщень і користування ними в Українській РСР, виключення жилого приміщення з числа службових проводиться на підставі клопотання підприємства, установи, організації рішенням виконавчого комітету міської ради.

Згідно зі статтею 125 Житлового кодексу УРСР без надання іншого жилого приміщення не може бути виселено осіб, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації, що надали їм службове жиле приміщення, не менш як десять років.

На підставі клопотання Прокуратури Запорізької області від 16.03.2021 №07-423 вих-21 про виключення квартири №37б по вул.Волгоградській, буд.26а із числа службового житла, так як відпала необхідність використання її як службової, беручи до уваги строк роботи Білця М.І. в органах прокуратури, враховуючи вимоги ст.125 Житлового кодексу Української РСР, департаментом з управління житлово-комунальним господарством підготовлений проект рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради «Про виключення квартири №37б по вул.Волгоградській, буд.26а із числа службової житлової площі Прокуратури Запорізької області».

 

Заступник директора департаменту з
управління житлово-комунальним
господарством Запорізької міської ради                        О.Л.Лазарчук